Sıkça Sorulan Sorular

Burun estetikleri de diğer bir çok ameliyat gibi genel anestezi altında yapılır. Bu nedenle öncesinde bir anestezi hazırlık süreci vardır. Gerekli kan tahlilleri ve anestezi muayenesi bunun temelini oluşturur. Ameliyat sonrası çoğunlukla 1 gece hastane yatışı olmaktadır. Genel olarak 1 hafta sonra slikon burun alçısı ve iç tamponlar alınır. Çoğunlukla kişi 1 hafta sonra ofis tarzı işine geri dönebilir.

Burun estetiği ameliyatları genel anestezi verildikten itibaren yaklaşık 2-2.5 saatlik bir sürede tamamlanır. Ancak bu sürelere, ameliyat öncesi anestezi hazırlıkları ve narkozdan uyanma süreleride eklenmelidir.

Çok önemli bu soruyu tek kelimeyle cevaplamak istiyorum EVET. Maalesef bebek biraz daha büyüsün öyle bakalım, ya da zamanla düzelir yanılsamalarıyla vakit kaybedilmekte ve maalesef kulak kalıplama ile yapılacak tedavi şansını kaybetmektedirler. Kulak şekil bozukluğu farkedildiği günün ertesi günü doktrunuza başvurun ve hemen o gün etkin tedavinizi alın diyoruz. Ne kadar erken o kadar etkin sonuç.

İletişim İçin